Kontakt

Formand, Karsten Meier: karsten@kmeier.dk
Kasserer, Jørgen Jepsen: kasserer@lyngbybadminton.dk 

Ungdom, Hans-Henrik Eigtved: ungdom@lyngbybadminton.dk
Senior, Kathrine Hagen: katrine_hagen@hotmail.com
Veteran (spillere over 40 år), Lars Gottlieb: veteran@lyngbybadminton.dk
Seniorudvalgsformand, Frederik Greisen: frederik.greisen@gmail.com 

Sponsor kontakt, René Ullerslev Simonsen: ullerslev@hotmail.com



Kontoret:

Tlf.:50702948, læg venligst besked, hvis vi ikke tager telefonen.
e-mail: kontor@lyngbybadminton.dk, kontrolleres løbende


 
Kampflytning
I forbindelse med kampflytning bedes du skrive til holdlederen for det respektive hold. Kontaktinformation kan findes på Badmintonpeople.