Kontakt

Formand, Toke Hougaard: formand@lyngbybadminton.dk
Kasserer, Jørgen Jepsen:  kasserer@lyngbybadminton.dk 

Ungdom, Hans-Henrik Eigtved: ungdom@lyngbybadminton.dk
Senior, Katrine Hagen: katrine_hagen@hotmail.com
Veteran, Lars Klintrup: veteran@lyngbybadminton.dk

Sponsor kontakt, René Ullerslev Simonsen: ullerslev@hotmail.com 

Web-ansvarlig, Henrik Friis: henrik_annemarie@hotmail.com

 

Kontoret:

Tlf.: 50 70 29 48, læg venligst besked, hvis vi ikke tager telefonen.
e-mail: kontor@lyngbybadminton.dk, kontrolleres løbende
 
Kampflytning
I forbindelse med kampflytning bedes du skrive til holdlederen for det respektive hold. Kontaktinformation kan findes på Badmintonpeople.